Çocuklar İçin Oyunculuk ve Drama Atölyesi

Çocuklar İçin Oyunculuk ve Drama Atölyesi

Etkinlik Hakkında

Eda Döğer ve Dora Dalgıç, hem 8-13 yaş arası çocuklarla oyunculuk tecrübelerini paylaşacak, hem de nasıl oyuncu olunur ve bir oyuncunun filmlerde g...

Eda Döğer ve Dora Dalgıç, hem 8-13 yaş arası çocuklarla oyunculuk tecrübelerini paylaşacak, hem de nasıl oyuncu olunur ve bir oyuncunun filmlerde görevi nedir konulu atölye düzenleyecek.

Eda Döğer Ortaokul eğitimini sürdürmekte olan çocuk oyuncu Eda Döğer Show Tv’de yayınlanmakta olan Güldüy Güldüy Show Çocuk isimli güldürü programının kadrosunda yer almaktadır. Geçmişte bir oyunculuk deneyimi yoktur. 2006 doğumlu Eda Döğer İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Dora Dalgıç İstanbul Çengelköy Havuzbaşı İlköğretim Okulu’nda eğitimini sürdürmektedir. Dora Dalgıç bugüne kadar Küçük Ağa, Umutsuz Ev Kadınları, Kayıp Şehir, Kara Ekmek, Güneşi Beklerken, Babam İçin, Öyle Bir Geçer Zamanki ve Harem gibi birçok projede yer almıştır. 2007 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Dora Dalgıç yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir. Dizi oyunculuğunun yanı sıra Show Tv ekranlarında yayınlanmakta olan Güldüy Güldüy Show Çocuk isimli programdada yer almaktadır.

Daha fazla göster

Bu etkinliğin zamanı geçti, artık aktif değil.

Düzenleyen

Türkiye Sinema Audiovisuel Kültür Vakfı

Favoriler

Paylaş